Hartigova ( dříve Koněvova) 205/2427 Praha 3Gendex GXDP-300™ 

Digital Panoramic 

X-ray System

EmunDo® a FOX  

Průlom je fototermální terapie.                                                                                                                       

Barvivo EmunDo® je stimulováno ozářením laserem FOX a účinně zabíjí
všechny gram-pozitivní a gram-negativní bakterie.                                                                                                                         Během aktivace dochází pouze tepelnému procesu.
Vzhledem k nízkému výkonu nedochází k poškození tkání ani foto-tepelné erozi spalováním nebo odpařováním.
Žádné poškození dentinu, protože ozařování probíhá s extrémně nízkým výkonem.

www.youtube.com/watch?v=jjeRyALAMdQ&feature=youtu.be

 

Přístrojové vybavení 

Stomatologická souprava A-dec 500

    

Gendex expert DC -  multipulzní intraorální rentgenový přístroj s nejmenším ohniskovým bodem 0,4 mm na trhu. Rentgenový přístroj expertDC představuje nejmodernější přístroj v oblasti dentální radiologie.

Intraorální rentgeny

Dürr VistaScan Mini - Skener paměťových fólií VistaScan Mini umožňuje skenování přímo u zubařského křesla.  Nová dimenze rentgenové diagnostiky –chairside. Maximální kvalita obrazu, perfektní zobrazení.

Intraorální kamera Gendex  -  nabízí vynikající rozlišení obrazu, poskytuje jasný a detailní pohled na zuby pacientů, anatomické struktury a měkké tkáně.

Piezon NO-PAIN Built-in Kit - Zabudovatelný ultrazvuk do zubní soupravy s nejnovější technologií Piezon® NO Pain pro výkonnější ale zároveň ještě šetrnější ošetření.

Sterilizační technika Melag -Celý průběh sterilizace-včetně sušení-se odvíjí zcela automaticky.

 

Sterilizační kontejnery -  vyhovují evropské normě EN 868.

  

MELAdem a MELAdest - pro přípravu destilované vody.

  

Air Flow - Pískovací přístroj pro supra- i subgingivální (do 4 mm) odstraňování povlaku, pigmentací a leštění zubů i v těžko přístupných místech.

 

Lupové brýle SwissLoupes - SandyGrendel Design - Lupové brýle s pokročilou technikou vysokého rozlišení poskytují ostrý, jasný obraz s extra širokým zorným polem a velkou hloubkou ostrosti.

Vysokofrekvenční kauter Bonart je vysokofrekvenční elektrický přístroj pro odstranění hyperplastických měkkých tkání, tím zpřístupňuje kazy umístěné pod měkkými tkáněmi a dále způsobuje hemokoagulaci tj. stavění krvícení. Výhodou použití řezu elektrickým proudem je výrazně nižší pooperační bolestivost a rychlejší hojení. Je vhodný k menším chirurgickým zákrokům.

Apexlokátor s pulptesterem Denjoy - Kvalitní přístroj s funkcí testu vitality zubu. Velký pomocník v oblasti endodoncie. Ukazuje průchod kořenovým kanálkem a detail apikální oblasti v 0.1 mm.