Hartigova ( dříve Koněvova) 205/2427 Praha 3Dentální hygiena

Toužíte-li po krásné bělostné sklovině bez viditelného zabarvení nebo nepěkného pigmentu, objednejte se na profesionální dentální hygienu. Poskytujeme kompletní služby dentální hygieny pro děti i dospělé. Odborné čištění zubů slouží především k prevenci tvorby zubních kazů a zánětů dásní.

Vyzkoušejte si čištění zubů ultrazvukem!

Zabudovaný ultrazvuk do zubní soupravy s nejnovější technologií Piezon® NO Pain pro výkonnější ale zároveň ještě šetrnější ošetření.

Ultrazvukový přístroj je vhodný zejména pro odstranění zubního kamene. Lehkým chvěním koncovky (ultrazvuk) se kámen odloupne od zubu, vodou se spláchne a odsaje. Odstranění je šetrné vůči zubní sklovině a nijak ji nenarušuje. Dentální hygiena má za cíl udržovat zdravé dásně, zuby a ústa, zabránit onemocnění dásní a eliminovat zubní kaz. Jak dodržovat správnou dentální hygienu Vám pečlivě vysvětlíme a předvedeme.

Odstranění zubního plaku rozdělujeme na několik částí.

První částí je čištění ultrazvukem (ultrazvukový přístroj přenáší přes koncovku ultrazvukové vlny na vrstvy zubního kamene a tak je rozbíjí), při čemž odstraňujeme zubní plak a zubní kámen nad i pod dásní.

V následující časti odstraníme zbytky plaku zahlazovacími gumičkami, a poté vyčistíme mezizubní prostory dokončovacími páskami.

AIR Flow

 

Pískovací přístroj pro supra- i subgingivální (do 4 mm) odstraňování povlaku, pigmentací a leštění zubů i v těžko přístupných místech.. Stejně tak pomáhá klientům s fixním ortodontickým aparátkem k dokonalé čistotě jejich zubů.

Airflow nepoužíváme, pokud má klient dechové obtíže (astma) a pokud jsou jeho zuby ve stádiu vývoje (děti).

Na závěr je aplikován fluorizační gel, který sníží citlivost skloviny a zvýší odolnost vůči zubnímu kazu. Snášíte-li stomatologické zákroky hůře, lze ošetření provést i v lokální anestezii.