Hartigova ( dříve Koněvova) 205/2427 Praha 3Estetická stomatologie - bělení 

Bělení zubů je proces, který vede k zesvětlení povrchu zubů. Je vedeno vždy lékařem. Není škodlivé! Je ale nutné dodržet přesná pravidla. Bělící látka má vliv jen na zubní tkáň, nikoliv na barvu protetických prací a výplní. Proto je potřeba nejprve pacienta řádně vyšetřit a teprve pak rozhodnout o postupu. Před samotným procesem bělení zubů je nezbytné ošetřit přítomné kazy, pacient absolvuje dentální hygienu, kde je poučen o správné technice čištění a jsou mu z povrchu zubů odstraněny vnější pigmentace z kávy, čaje apod.

,,,

Naše centrum nabízí možnost výběru 

1.ordinační bělení

Představuje bezpečné, efektivní a velmi rychlé vybělení zubů o 8 až 12 odstínů, a to během jediné návštěvy zubní ordinace.

Opalescence je moderní technologií dentální kosmetiky, která podléhá přísné certifikaci asociace American Dental Association. Během ošetření jsou dásně a rty chráněny ochranným gelem, a teprve potom se na sklovinu nanáší vlastní bělící gel.

2.domácí bělení - ultradent Opalescence

Opalescence gel je gel určený pro domácí bělení s vyrobenými nosiči podle Vašeho otisku zubů. Indikace pro domácí bělení jsou stejné jako u ordinačního. Vlastní bělení uskutečňuje pacient po instrukci lékařem samostatně. Do bělící šablony se aplikuje bělící gel, nasadí se na zuby. Výsledky jsou viditelné často již po jedné noci. Optimálního přirozeného vybělení je dosaženo po týdnu až 10 dnech.

Kontraindikace bělení

Onemocnění a záněty dásní

Přítomnost kazů, nětesných výplní a zubních náhrad

Při citlivosti zubních krčků

V těhotenství